Portfolio

Doświadczenie w pozycjonowaniu firm z wielu branż poparte sukcesami *

Brzmi to strasznie propagandowo i zuchwale ale to szczera prawda. Zapytajcie o to moich niektórych ? klientów. Cóż: Ci którzy ze mną współpracowali wiedzą, że nie owijam w bawełnę i mówię wprost czy na ustalone frazy, w ogóle jest możliwe  wypozycjonowanie się ( do top 5 , powiedzmy) w określonym budżecie miesięcznym. Prawda jest taka, że wielu firm po prostu nie stać na zewnętrzne usługi SEO – zwłaszcza gdy dopiero zaczynają swoją przygodę z Internetem poprzez budowę nowej strony i domeny internetowej. Pozycjonowanie staje się również droższe i długofalowe gdy na uwadze mamy popularne i konkurencyjne frazy jak np. „dywany nowoczesne” 😉 , które są wyszukiwane w polskim Google częściej niż 10,000 razy miesięcznie.

Nie oszukujmy się: Chcesz zarobić dzięki Google? Daj zarobić wujkowi Googlowi pierwszy! Mam tutaj na myśli  zazwyczaj nie rozsądny opór moich klientów przed Google Ads ( Google Adwords ), które przecież niemal w natychmiastowy sposób kierują na ich strony www ludzi szukających ich oferty. Dzięki kampaniom płatnym w Google.pl można efektywniej prowadzić również kampanie SEO. Zazwyczaj tak działam. To działa.

Dodam jeszcze, że w pewnym stopniu kilkugodzinne konsultacje i szkolenia z SEO ( np. lokalnym) dla właścicieli firm czy osobom z marketingu są wystarczające do pozycjonowania się w Google SAMODZIELNIE . Oferuję takie szkolenia z pozycjonowania i promocji w Internecie. Zapraszam!  Ponadto: nie samym Google biznes żyje ? : mamy przecież fora, inne strony www oraz media społecznościowe jak Facebook, YouTube, Instagram…

Telefonia

 

 

Serwis telefonów komórkowych działający Krakowie od 1997 roku. Od tego też czasu właściciele posiadali stronę internetową (szkoda, że nie zachowałem jej zrzutu) ale nie robili na niej wiele ani jej nie promowali. Zwrócili się do mnie w 2015 roku aby przebudować i unowocześnić ich stronę oraz wypozycjonować na frazy typu „serwis telefonów kraków” co udało się po ok. 4-6 miesiącach.Teraz ledwo nadążają z obsługą klientów przynoszących rozbite wyświetlacze w nowiutkich Samsungach czy iPhone’ach. Polecam: znają się na rzeczy.

 

Dom/Wnętrza

 

Jednym z moich ulubionych projektów jest współpraca z przedstawicielem zanikającego już nieco zawodu, a mianowicie ze zdunem , który oferuje projekt i budowę pieców kaflowych: kuchennych i pokojowych. Jest to rodzinna firma, która zajmuje się tym fachem od lat 30 ubiegłego wieku. Dzięki kreatywnym opisom i autentycznym treściom, strony profuktowe są wysoko wypozycjonowane w Google i ściagają ruch który konwertuje na nowe realizacje pięknych piecy kaflowych!

 

 

 

Nieruchomości

 

Lokalna – bocheńska – agencja nieruchmości zwróciła się do mnie o pomoc w sprawie polepszenia pozycji na względnie łatwe frazy branżowe jak „nieruchomości bochnia” . Regionalna Baza Nieruchomości po paru zmianach technicznych na stronie jak edycja meta tytułów i opisów, nagłówków h1 i h2, linków kanonicznych, dodanie odpowiedniej treści w odpowiednich miejscach oraz pozyskaniu kilkunastu mocnych lokalnych linków po niecałych dwóch – trzech miesiącach znalazła sie w top 3 na ważne dla firmy frazy nie-brandowe.

 

Usługi projektowe / budowlane
Nowa strona – nowa, unikalna treść. Taka zasada pomaga przede wszystkim nowym stronom www zaistnieć w wynikach wyszukiwania Google na wyższych pozycjach. Nie inaczej było w przypadku firmy TB Projekty, która oferuje projektowanie elewacji wentylowanych, adaptacje istniejących projektów domów jednorodzinnych, przebudowy domów „kostek”. Klient zgodził się na opublikowanie dłuższych tekstów o specyfice i zaletach tego typu nowoczesnych fasad. Treść została zilustrowana autentycznymi grafikami jego projektów oraz ich realizacji. Całość można podziwiać tutaj: www.TBProjekty.pl : strona jest wysoko na frazy związane z elewacjami wentylowanymi w Bochni i w okolicach oraz w top 5 na „projektowanie elewacji wentylowanych”.
Lifestyle/Uroda
Razem ze Smartprojects.pl stworzyliśmy od zera nowoczesną stronę internetową dla CaffeineTattoo.com – studia tatuażu z Warszawy. Strona w stylu portofolio była projektowana i wypełniana treśćią z myślą o pozycjnowaniu się na frazy jak „studio tatuażu Warszawa” , „tatuaż warszawa„. Po ok. 5 miesiącach ostrożnych działań i wsparciu AdWords witryna raczej na stałe zagościła w top 5. – 10 wsód wyników (SERP) dla użytkowników wyszukiwarki  Google z Warszawy, a frazy jak „tatuaż realistyczny Warszawa” są w top 1- 3 ! Kluczowe były tu działania w social media oraz unikatowa wysokiej jakości treść foto, która wystarczyło odpowiednio opisać znaczniki title i alt oraz przemyślane nazwy plików.
Moda - Streetwear

Wiodącej polskiej marce streetwear – Intruz.com – pomagam od kilku lat. Ostatnio głównie administruje, rozwijam i pozycjonuje nowy sklepem internetowy. działaniami promocyjnymi i contentowymi w social media, a zwłaszcza na Facebooku oraz remarketing w Google Ads. Analizuję też i optymalizuje jego efektywność : źródła ruchu i potencjalne obszary na ścieżce zakupowej do dalszej optymalizacji.

Mechanika Samochodowa
Stronę warsztatu samochodwego Centralklim.com specjalizującego się w sprzedaży i montażu ogrzewaczy postojowych oraz kompleksowym serwisie klimatyzacji samochodowych pozycjonuję i rozwijam regularnie aby klient był w czołówce wyszukiwarki Google na frazy jak „ogrzewacze postojowe” w regionie Małopolski i Śląska.